اطلاعیه نوروزی ۹۶

بسمه تعالی

 

موضوع: دستورالعمل نوروز ۱۳۹۶

 

با اهدای سلام

احتراماً ضمن عرض قدردانی از همکاری و تعامل آن شرکت محترم در طی سال جاری،  باستحضار میرساند با توجه به آغاز پیش فروش تورهای نوروزی ۱۳۹۶ و پیش ثبت نام مسافران متقاضی از تسهیلات سفر، دستورالعمل ذیل جهت تسهیل فروش اقساطی تورها تقدیم حضور می گردد:

  • نظر به حجم بالای مسافران متقاضی از تسهیلات سفر در ایام نوروزی، مهلت ارسال و تکمیل مدارک درخواست تسهیلات تا تاریخ ۲۲ اسفند ماه سال جاری می باشد. بدیهی است درخواست هایی که بعد از تاریخ مذکور ارسال گردد بعد از تعطیلات نوروزی سال آتی، ترتیب اثر داده می شود.
  • چنانچه مسافر متقاضی از تسهیلات سفر در ایام نوروزی، درخواست محاسبه تاریخ چک های بازپرداخت از تاریخ سفر را داشته باشد، در صورت توافق آژانس، این امر امکان پذیر می باشد. شایان ذکر است که تاریخ تسویه عظیم شهر با آژانس بین بازده ۲۳ لغایت ۲۶ اسفندماه، بر مبنای الویت ارسال می باشد. فلذا خاطرنشان می گردد مبنای محاسبه چک مسافران نوروزی نیز از ۲۳ لغایت ۲۶ اسفندماه محاسبه گردد. بدیهی است چک هایی که بعد از تاریخ مذکور محاسبه گردد بعد از تعطیلات نوروزی سال آتی، ترتیب اثر داده می شود.
  • خواهشمند است بمنظور جلوگیری از بروز مشکل و تسریع روند بررسی، ثبت و تائید درخواست های خود، قبل از ثبت نام تور با کارشناسان ما هماهنگی های لازم را بعمل آورده و پس از تائید و حصول اطمینان نسبت به ارسال مدارک اقدام فرمائید.
  • درصورت تمایل، میتوانید پکیج تورهای نوروزی خود را جهت انتشار در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام و یا وبسایت عظیم شهر ارسال فرمایید. خاطرنشان می گردد بدلیل حجم و تنوع بالای پکیج های دریافتی، به ترتیب الویت و پیشنهادات رقابتی نمایش داده می شود.
  • برنامه کاری شرکت در طی ایام نوروز متعاقباً اعلام می گردد.

 

پیشاپیش از حسن همکاری شما کمال تشکر را داشته و سالی فرخنده و سرشار از سلامتی و بهروزی، طراوت و شادکامی، عزت و کامیابی را برای شما آرزومندیم.

 

با تجدید احترام

واحد نمایندگان

photo_2017-01-30_15-54-47