به گزارش خبرنگار حوزه میراث و گردشگری گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ هر فصلی از سال که از راه می رسد زیبایی های خاص خودش را دارد که فصل پاییز را می توانیم «عروس آنها» بنامیم.

فصلی که درختانش تنوع رنگ مدادهای رنگی را به خود گرفته و با هر وزیدن باد پیش چشم مخاطبان طنازی می کند . آن هم به گونه ای که دلت نمی خواهد چشم از آن برداری.

یکی از جنگل هایی که این فضا در آن به چشم می خورد، پارک جنگلی «بی بی یانلو» در شهر آستارا است که این محوطه جنگلی با یک هزار و ۵۱۲ هکتار وسعت ظرفیت خوبی برای استفاده در امور گردشگری کوهستان و جنگل دارد.

در این جنگل فضایی را می بینید که در فصل های دیگر کمتر دیده می شود. جنگلی که فضایش را مه گرفته و حیوان های اهلی از آنجا عبور می کنند.

در میان این سرسبزی رودخانه ای پرتلاطم و خروشان آنچنان از روی سنگ ها می گذرد که صدایش شما را محو خود می کند. از طرفی می توانید تا هوا سرد نشده پای خود را در داخل آن بگذارید تا تمام وجودتان یکباره خنک شود.

وجود نگهبانی در اول این پارک جنگلی که در نزدیکی شهر آستارا به سمت اردبیل قرار دارد، باعث شده تا هم طبیعت تمیزتری داشته باشد و هم احساس امنیت گردشگران بالا برود.