aks12

تور اسکی گودائوری گرجستان

پیست اسکی گودائوری پیست با کیفیت و شاخصی است در دامنه جنوبی کوههای بلند قفقاز در 120 کیلومتری شهر تفلیس ، در شمال شرقی گرجستان و در نزدیکی شهر ییلاقی کازبگی یا ستپانتسمیندا قرار دارد که یکی از بهترین تفریحات ( تور اسکی گودائوری گرجستان ) تفلیس گرجستان به شمار می شود.
ادامه مطلب
dubai

جشنواره خرید دبی

جشنواره خرید دبی جشنواره مشهوری در جهان به شمار می آید که به عنوان بهشت خریداران نیز معروف است و می توانید بهترین محصولات خرده فروشی را در آن پیدا کنید.
ادامه مطلب
news004

عجیب‌ترین موزه در زیر آب

به گزارش خبرنگارحوزه میراث و گردشگری گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ موزه Embodies Hope ( مظهر امید ) بزرگترین موزه جهان در زیر آب است که در آن مجسمه هایی بزرگ در فضای بزرگی در زیر آب جای گرفته اند مانند زندگی های منجمد شده ای در بین خز ها و گیاهان دریایی هستند.
ادامه مطلب
news46

سحرآمیزترین جای زمین در کریسمس

به گزارش حوزه میراث و گردشگری گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ لاپلند واقعا جادویی‌ترین جای زمین است که باید آن را ببینید. لاپلند نه تنها آسمان پرستاره و شفق‌های قطبی خیره کننده دارد، بلکه خانه بابانوئل و گوزن‌هایش نیز هست که لاپلند را بهترین مقصد برای سفر زمستانی می‌کند.
ادامه مطلب
behesht-gharb

بهشت غرب کشور کجاست؟

به گزارش خبرنگارحوزه میراث و گردشگری گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ برای سرو یک وعده غذای دریایی خوشمزه در قلب کوهستان های زاگرس و کباب کردن قزل آلاهای پرورش یافته از آب های رودخانه تنگیور در روزهای سرد زمستان ، به روستای پلنگان واقع در شهر کامیاران استان کردستان سفر کنید.
ادامه مطلب
moom

دیدن 8 هزار مومیایی کشف شده در موزه مرگ

به گزارش خبرنگارحوزه میراث و گردشگری گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ موزه صومعه باشلق پوش پالرموی ایتالیا که نام موزه مرگ را به خود اختصاص داده است شما را به دنیای خالی از روح و شگفت انگیز هشت هزار انسانی می برد که در قرن شانزدهم در این مکان مومیایی شده و به صورت آویزان و یا خوابیده قابل مشاهده هستند.
ادامه مطلب
news4

۲۳ شهر برتر دنیا از نظر کیفیت زندگی

به گزارش حوزه میراث و گردشگری گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ هر سال مرکز، یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های مشاوره‌ی نیروی انسانی، شاخص کیفیت زندگی خود را منتشر می‌کند، که نگاهی است به بهترین شهر دنیا از نظر کیفیت زندگی.
ادامه مطلب
news-6

پخت نان محلی در اتاق یکی از موزه های شهر اردبیل

به گزارش خبرنگار حوزه میراث و گردشگری گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ به هر شهری که سفر می‌کنید برای اینکه قدمت و تاریخچه‌اش را مشاهده کنید، رفتن به موزه آن شهر بهترین گزینه است تا با فرهنگ مرز و بوم مورد نظر بیشتر آشنا شوید.
ادامه مطلب