معرفی عظیم شهر

«عظیم شهر» کوششی است برای واقعیت بخشیدن به یک رویا. رویای سفر به جای جای ایران و جهان و ایجاد فرصتی برای کسب تجربه ای جدید و شناخت فرهنگی غریب.

شرکت عظیم شهر ایرانیان با هدف گسترش فرهنگ گردشگری و تسهیل امکان ایرانگردی و جهانگردی برای هموطنان عزیزمان تاسیس گردیده است و با ارایه تسهیلات مالی و اقامتی در شهرها و کشورهای مختلف فرصتی ویژه در اختیار هموطنان قرار داده تا ضمن سفر به شهرها و کشورهای مختلف با فرهنگ و آداب و رسوم جوامع دیگر اشنا گردند.

یکی از اصلی ترین موانع تصمیم گیری در برنامه ریزی سفر، تامین منابع مالی مورد نیاز می باشد. با هدف تامین این منابع عظیم شهر ایرانیان طرح سرمایه گذاری در خدمات گردشگری را تدوین نموده است و ایجاد امکان تقسیط هزینه سفر فرصت ویژه ای در اختیار هموطنان قرار داده تا با پرداخت اقساط ماهیانه از تورهای مسافرتی داخلی و خارجی استفاده نمایند.

برای برنامه‌ریزی یک سفر کاری، زیارتی، سیاحتی و یا تفریحی مفید و لذت‌بخش، نخستین گام همواره تامین منابع مالی می‌باشد  مطابق آمار و بطور تقریبی هزینه استفاده از یک تور (هوایی) داخلی با کیفیت مطلوب با توجه به مقصد برای هر نفر بین ۵ تا ۱۰ میلیون ریال هزینه خواهد داشت. این رقم برای سفر به کشورهای همسایه ایران به میانگین ۲۰ تا ۳۵ میلیون ریال افزایش میابد و برای مقاصد دورتر گاهی به مبلغی در حدود ۱۰۰ میلیون ریال هزینه برای هر نفر و فراتر از آن نیز خواهد رسید.

از سوی دیگر با درنظر گرفتن بعد خانوار ایرانی (۳.۶ نفر)، یک خانواده ۴ نفره باید حداقل معادل ۲۰ میلیون و حداکثر معادل ۱۰۰ میلیون ریال برای یک مسافرت معمولی خود هزینه نماید که این رقم معادل یک تا پنج برابر میانگین حقوق و دستمزد کشور(حدود ۲۰ میلیون ریال در ماه) می باشد که این امر انتخاب‌های خانواده‌های ایرانی را به شدت محدود می نماید.

بر همین اساس عظیم‌شهر با هدف گسترش دامنه انتخاب‌های هموطنان گرامی، به ویژه کارمندان و افراد با درآمد ثابت ماهیانه اقدام به عقد قرارداد سرمایه‌گذاری در خدمات گردشگری با آژانس های مسافرتی نموده است که در چارچوب آن مشتریان این آژانس ها میتوانند از خدمات تقسیط تورها و پکیج های مسافرتی را در چارچوب زیر بهره مند گردند:

تامین سرمایه جهت خرید تورهای مسافرتی تا سقف مالی دویست میلیون ریال

  • پوشش سرمایه تا سقف ۵۰ % هزینه تور
  • دوره بازپرداخت تا ۹ ماه
  • بدون نیاز به ضامن
  • امکان ارایه خدمات ویژه سازمانها و ارگان ها

 

شما نیز همچون هزاران هموطن دیگر میتوانند با استفاده از این خدمات دامنه انتخاب‌های خود را گسترده‌تر نمایید و فرصت کوتاه همراهی با اعضای خانواده خود را به بهترین نحو سپری نمایید. طرح سرمایه‌گذاری در خدمات گردشگری عظیم‌شهر این فرصت را برای شما ایجاد مینماید تا با تقسیط هزینه تور خود، تجربه سفری لذت‌بخش و بدون دردسر را به خود اعضای خانواده خود هدیه نمایید.

هموطنان محترم به جز تهران ، در صورتی که کارمند رسمی دولت باشند با ارایه اصل آخرین فیش حقوقی و یا حکم کارگزینی ممهور به مهر سازمان متبوع تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال می توانند از سرویس سرمایه گذاری در خدمات گردشگری عظیم شهر بهره مند گردند.

در حال حاضر بالغ بر ۳۰۰ آژانس مسافرتی در سطح شهر تهران طرف قرارداد شرکت عظیم شهر ایرانیان می باشند. با مراجعه به قسمت نمایندگان و مشاهده لیست کامل شرکت های مذکور و انتخاب تور مورد نظر خود از تسهیلات و شرایط تقسیط تورهای مسافرتی برخوردار شوید. سالانه بیش از ۱۵۰ نفر با هر یک از نمایندگان فروش عظیم شهر سفر می کنند. شما نیز به خانواده بزرگ عظیم شهر ایرانیان بپیوندید.

 

عظیم شهر همراه و همگام گردشگران ایرانی